Leser/Okur

11 Kasım 2012 Pazar

Charles Muench

Ressam Charles Muench, Sierra Dağları ve Nevada,nın yüksek ovaları ve çöl arasında yaşayan bir sanatçı. 
 
O Güzel Sanatlar-San Jose State Üniversitesi'nden lisans derecesi aldı. O öncelikle Maynard D. Stewart, Frank Vincent DuMonds ve ünlü Utah peyzaj ressamı oğlu LeConte Stewart öğrencisi altında okudu. 
 
O derecesini aldıktan sonra, Charles David Leffel, Michael Burban Jack Faragasso, ve diğerleri ile Sanat Öğrencileri Birliği'nde derslere katıldı.  Madrid, İspanya, taşındı, Circulo Bellas Artes,de derslere katıldı.

Charles Amerikan Sanatı Collector dergisinin Haziran 2010 sayısında yer almaktadır. O Haziran 2007 ve Southwest Sanat Haziran 2003 sayısında yanı sıra Plein Air dergisinin Mayıs 2005 sayısında yer aldı.

2011 yılında, Charles Kaliforniya Sanat Kulübü 100. Yıllık Jüri Fuarında Mükemmellik Southwest Sanat Ödülü'nü aldı. 
 
2010 yılında, Charles Kaliforniya Sanat Kulübü'nün 99. Yıllık Jüri Fuarında En İyi Manzara Edgar Payne Ödülü'nü kazandı. 
 
O oybirliğiyle Kaliforniya Sanat Kulübü'nün bir imza üyesi seçildi. 
 
Charles Joan Irving Smith tarafından sunulan 2008 Heritage Sanat Sergisi yanı sıra 2008 ve 2005 Maynard Dixon Ülke Invitational Koleksiyonerler Seçimi Ödülü Birincilik Ödülü aldı. Charles Birincilik Ödülü ve Laguna Beach 2007 ve 2005 Crystal Cove İttifak Invitational, CA Cove Ödülü Best of Painting verildi. 
 
O da 2006 Telluride Plein Air Show'da göster / Sanatçılar Seçimi Ödülü En İyi ile onurlandırıldı. Charles Ekim 2002 San Luis Obispo Plein Air Olay Altın Madalya Ödülü aldı.
 

Hiç yorum yok: