Leser/Okur

24 Aralık 2012 Pazartesi

Polina ve Dmitry Luchanov(a)

Ressam Polina ve Dmitry Luchanov(a), çiftinin yaratıcı çalışmaları, çağdaş sanatın en parlak yıldızı gibi 10 yıldan fazla gökyüzünde parlıyorlar. 
Polina ve Dmitry eserleri Rus gerçekçi sanatının gelişimine devam ederken ve aynı anda onların yeteneklerini, hayranları eserlerinin güzellikleri dikkatini çekmekteler.  

Dünya sanatı Polina Luchanova,nın klasik parçaları ile tanışmış ve formu ve madde ile gerçekçi tuvalleri oluşturmuşlardır. 
Onlar, harika bir fikir ile bağlantılı olarak her zamanki yaşam ve sıradan insanları yansıtmaya çalışıyor. Insanın bazı manevi kaynağı gibi Ailesi çalışmalarında ilhamını ve onların resim karakterini belirler. 
Luchanova sanatı umut ve iyi bir ruh hali ile dolu. Bu dokunaklı ve aynı zamanda çevremizdeki yaşam, doğa ve her şeyi neşeli şarkılar söyleyen, güneşli günlerde gülümsüyor gibi aydınlatılıyor. 
Polina Luchanova portrelerde psikolojik görevlerin binlercesi gibi bir modeli lirik ve manevi yaşamda gösteren iç hareketleri yakalamak. 
O, Rus doğa manzarası ile dünyaya sevgi ve ibadeti derin duygu ile nüfuz etmek.
Dmitry Luchanov ve yaratıcı çalışmaları sanat yoluyla insanın ciddi sorunlarını çözmeye karmaşık bir yol gösterir. 
Onun resminin Doğa felsefesi ve evrensel duyuları geniş bir genelleme yapmak için özlem ile karakterizedir. 
Dmitry, geçmişi aşkı sayesinde diğer zamanlarda emilerek ve deneyim ve bizden öncekilerin bilgeliklerini kullanarak şimdiki ve geçmiş arasında bir paralellik kurmaya çalışır. Bu onların gerçek sanatı ve bu gercek sanatta amaçları var!

Hiç yorum yok: