Leser/Okur

7 Aralık 2012 Cuma

Valery Koroshilov

Ressam Valery Koroshilov, Rusya'da doğdu ve mimarlık eğitimi aldı. Onbeş yıl önce İngiltere'de Kuzey Londra'da, yaşmakta. O boyamak için her yaz seyahatini Samos Akdeniz Adası'na yapmakta.

2010 Sanatçılar & İllüstratörler Dergi, UK resmime "Ecce Homo" Yılın Sanatçısı Ödülü. 2008 Yeni İngiltere'de en büyük lüks yolcu gemisi Ventura tasarımcıları onu otuzdan fazla büyük duvar tablolar oluşturmak için hazırlanmıştır P & O Cruises için tamamlanmış büyük bir proje.

2005 İngiliz Güzel Sanatlar Yayıncı Limited Edition Portföy Valery Koroshilov,un orijinal tablolardan (post Gösterimler, Aliasart) dayalı 12 görüntü sunan Baskılar Signed üretti.

2004 "Masquerade" Yıllık Chelsea Sanat Fuarı,nda binlerce görüntü arasından seçilir ve yaygın olmak üzere, ulusal basın özellikli olmuştur, Interiors, Londra Rehberi Dünya, Londra, Antik Ticaret Gazetesi, mi ve The Sunday Times.

2001 Resimlerim yayınlanan BritArt Directory içine dahil edilmiştir. 2000 Emma Johnson, kuzukulağı Quartet ve Julian Lloyd Webber: Britart.com Sunan, birkaç resim de çağımızın en yaratıcı klasik müzisyenler bazı gösterilerine eşlik Classic FM Festivali aux Quat'Saisons, gösterilmistir.

2000 İlk kez, onun resimleri birkaç Sothebys com üzerindeki ihaleleri on-line satılmaktadır.
 

Hiç yorum yok: