Leser/Okur

23 Ocak 2013 Çarşamba

Robert Finale


Ressam Robert Finale, köklü bir tutku doğal akışı ve insanlığın ve doğanın içsel güzelliği yakalamak için Tanrı vergisi olan yetenegi ile güçlü ve büyüleyici eserler yaratmakta. 

Tuval üzerindeki çalışmaları barışçıl ve de büyüleyici. Onun kendine özgü tarzı çoğunlukla tarihi ortamları bir izlenimci olarak romantik ve gerçekçi güzelliklerin renkli bir karışımıdır. 
Sanatçı,nın resimlerinde bir zaman ve özel bir çekicilik, saf ve sessiz zevk cenneti var. Sanatçı Robert Finale, mücadelelere ve sıkıntılara hiç de yabancı değil. O, iki yaşındayken birlikte ailesi ile Amerika Birleşik Devletleri,ne özgürlük ve fırsatlar ülkesine bir yaşam için Küba komünist idaresinden kaçtı. 

Burada Robert sıkı çalışma ve disiplinin değerini öğrendi ve sanat tutkusunu takip etmek potansiyelini fark etti. Bu tutku ile çok erken yaşama başladı. Mütevazı başlangıcından bugüne kadar tüm dünyada galerileri şereflendiren ilk, ancak ailesinin evinde özel bir yeri vardır. 

Her resim hepimizin içinde var olan umutlarını ve hayallerini besleyen, söylenmemiş sözler ve gizli özgürlük fısıldayan bir yolculuktur. 

Bu duygular ortaya çıktıgnda bilinçdışı düşünce hayal dünyasında görüntüler yerleştirerek romantik bir ortamda güzel bir şehir görüntüleri aracılığıyla açıklanırdı. Bir sessiz, nazik tabiatlı bir adam, Robert Finale her kişi ile iletişim kurmak için resimlerini kullanıyor. 

Bu nedenle, bir tuvalde yaşam yolculuğumun anlaşılması için, izleyicinin kendi dünyası içinde aramak için güçlü bir araç vererek, hepimizin içinden var ve var olan farklı duyguları ve milyonlarca pencereyi temsil eder. 

Biz Sanat-severler olarak Robert Finale,nin resimlerinde saf zevk ve karizmatik cazibesini yaşamaya devam ediyoruz. 

Eğer onun bu eserlerini görmek istiyorsanız kısa galeri turu gibi ruhunuzu uçurmak olabilir web portalini ziyaret ediniz ve ruhunuza barış ve huzur cenneti taşınacaktır.

Hiç yorum yok: