Leser/Okur

5 Mart 2013 Salı

Chang-Wen Liu

Ressam Chang-Wen Liu (刘昌文), 1952, Sichuan Çin doğumlu bir sanatçı ve Sişuan Sanatçılar Derneği üyesi. 
 
O,1977 yılında yağlıboya Güzel Sanatlar Sichuan Akademisi'nden mezun oldu (sosyal yazışmalar üzerine okudu). 
 
Çalışmaları 1989 yılında Japonya'da düzenlenen Çin resim sergisinde seçkin eserleri sergilendi. 1995 yılında Pekin Çin peyzaj resim sergisi oldu. 
 
1992 ve 1993 yılında Hong Kong,da Malezya,da düzenlenen Çin Yağlıboya Resim Sergisi ve Chicago'da bir sergisi oldu. Çin Sanatı Sergisi 2000 küresel ağ , 2003 yılında Hong Kong'da bir solo sergi, Pekin, Şanghay, Guangzhou, Çin Sanat Fuarı birçok katılımcı ile birlikte düzenledi.
 
 Chang-Wen Liu, Kıdemli Muhasebeci, TBM üyesi. O Sichuan Pekin Sosyal Yazışmalar Üniversitesi,nden mezun oldu. Eski Shifang tedarik ve pazarlama kooperatifleri muhasebe şefi. 
 
Sayıştay müdür yardımcısı. Shifang Bölgesi, muhasebe denetim, mesleki ve teknik başlıklar hakimi. 
 
Shifang tedarik ve üyelerinin pazarlama kooperatifleri hisse Ofisi müdürü şu anda tedarik ve pazarlama kooperatifleri, finans şirketi yöneticisi.
 
 TBM Belediye Tedarik ve Pazarlama Kooperatifi Parti Komitesi üyesi. Sichuan Eyaleti Tedarik ve Pazarlama Muhasebe Derneği, Muhasebe Derneği, Şehir Muhasebe Derneği, Shifang Shifang Deyang Şehri başkan yardımcısı, tedarik ve pazarlama, Bakanlığı Şube, Tedarik ve Pazarlama Muhasebe Derneği başkan yardımcısı. 
 
Uzun muhasebe işi ile meşgul olmuştur. Finans ve çeşitli illerde düzenlenen muhasebe eğitimi kurslarına çalıştı.
 

Hiç yorum yok: